Archive

Category: Showbiz

Rita Ora duket provokuese në veshje sportive, teksa ndan me fansat stërvitjen e saj të përditshme

ita Ora ka bërë maksimumin e saj për të qëndruar e mbyllur, teksa ndau së fundmi me fansat një video nga përpjekjet e saj të stërvitjes në shtëpi. Këngëtarja, 29 vjeçe, dukej mjaft atraktive teksa bënte stërvitje në oborr, duke…

Nga Mrekullia në qelinë 7, ‘Memo’ në sezonën e 5-të të La Casa de Papel

Aras Bulut Iyenmeli merr ofertë nga producentët e serialit të La Casa de Papel. Nga Içerde, duke vazhduar më pas tek Cukur e së fundmi edhe me performancën e tij në filmin “Mrekullia në Qelinë 7” duket se aktorin do…

Vanessa publikon video të Kobe Bryant, ku fliste për stërvitjet e vajzës Gianna

Ikona e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij, Gianna, vazhdojnë të përkujtohen dy muaj pas vdekjes së tyre tragjike. Kështu të paktën bëri edhe gruaja e tij, Vanessa Bryant e cila emocionoi ndjekësit e saj përmes një videoje në…

Vargjet e këngës së Dua Lipës bëhen hit, si një thirrje kundër koronavirusit

Vargjet e këngës së Dua Lipës, “Don’t Start Now” janë bërë hit nepër rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes se tyre Duket se producentët e Dua Lipës kanë bërë një parashikim kur kanë prodhuar këngën “Don’t Start Now” të këngëtares….