Archive

Category: Showbiz

E larguan me një mesazh, Tv Klan tregon arsyen pse e hoqën Alesia Bamin

Në fakt bukuroshja prej dy netësh nuk është më pjesë e emisionit dhe zgjodhi të reagojë duke shkruar në Instagram. Të dashur miq! Ashtu siç e keni vënë re dhe ashtu siç kanë shkruar portalet unë nuk jam më pjesëLexo më shumë

Jem Wolfie thyen Instagramin me foto t’nxeta

Modelja australiane Jem Wolfie ka treguar të pasmet në foton e saj më të re të postuar në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës në Instagram, ka pozuar e ulur në buzë të pishinës, duke nxjerrë në pahLexo më shumë

Fotot e fundit të Demi Rose, çmendin fansat

Edhe pse e kolme, Demi Rose konsiderohet si njëra prej femrave që përflitet më se shumti në botë Bukuroshja angleze edhe këtë të premte nuk ka hezituar për të treguar gjoksin e saj të madh derisa është duke kaluar dimrinLexo më shumë

Lindsey provokon fansat, shfaqet pa të brendshme në Instagram

Lindsey Pelas shquhet për fotot e zhveshura që realizon shpesh herë. Këtë herë modelja amerikane është shfaqur me një fustan të shkurtër rrjete dhe pa të brendshme. Fotot në Instagram janë pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit që ajo ka.

Doni trup modeleje? Aurela Hoxha tregon dietën e saj për linjat perfekte

Aurela Hoxha është një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.  Me linjat e saj perfekte dhe stilin e veçantë bukuroshja ka ditur gjithmonë të jetë në super formë. Për të arritur këto rezultate me siguri Aurelës i është dashurLexo më shumë

Pamela Anderson nxjerr në pah dekoltenë, më pas zhvishet dhe “tërbon” skenë

Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi në një version seksi. Kështu gjatë spektaklit gjerman “Dancing with the stars”, Pamela Anderson “tërboi” më tejLexo më shumë

Këto 5 fotografi të gjoksit të kësaj modele, do t’u lënë sonte pa gjumë

Modelja Abigail Rarchford njihet për paraqitjet e saj të zhveshura në pothuajse çdo postim. Ajo çdo ditë e më shumë po mahnit me pozat e saj që po bënë publike në rrjetin social Instagram.Modelja pa dyshim se është prej femraveLexo më shumë

I ftohti pushton Amerikën, por jo festat e Dan Bilzerian

I ftohti i madh ka pushtuar të gjithë Amerikën, duke shënuar temperatura shumë të ulëta, aq sa ekspertët thonë që nivele të tilla ndodhin një herë në një gjeneratë. Por Dan Bilzerian dhe modelet e tij e kanë thjesht njëLexo më shumë

Morena Taraku na tregon anën e saj më të mirë (Foto)

Morena Taraku është një prej femrave më të pëlqyera shqiptare. Së fundmi, modelja dhe këngëtarja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet mjaft provokuese. Fotografia është realizuar nga prapa, ndërsa e gjithë vëmendja është te të pasmet eLexo më shumë

Enca transformohet dhe ka ‘të reja’ për fansat e saj

Këngëtaraja Enca Haxhia ka eksperimentuar sërish me pamjen e saj.  Ky ndryshim vjen për shkak të projektit të më të ri. Enca ka njohtuar se kënga e saj më e re do të jetë baladë. Me anë të një fotoje të postuarLexo më shumë

“Mosha i ka ikur, i ka ngelur…”. modelja ruse bën Kim Kardashianin për pesë pare

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë kryefjala e mediave rozë për shkak të krahasimeve që i bëheshin shpesh me Kim Kardashian. Të dyja ato kanë forma trupore, të cilat të lënë pa frymë. Shpesh herë 23-vjeçarja ruse kaLexo më shumë

Demi Rose mahnit me bikini sportiv (Foto)

Demi Rose njihet për fotot e saj të “zjarrta” me bikini dhe nuk ka zhgënjyer me setin e saj të fundit fotografik. Në Phuket të Tajlandës, modelja 23-vjeçare ka treguar format e saj me një bikini sportiv kuqebardhë.

Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin (Foto)

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëmLexo më shumë

Bashkëshortja e Sneijder “ndez” rrjetet sociale (Foto)

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij. Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj si modele dheLexo më shumë

Demi Rose shfaqet me bikini

Ajo është duke e shijuar jetën shumë, prej fillimit të vitit të ri. Dhe Demi Rose u shfaq shumë sensacionale, përderisa bëri një video të nxehtë në bikini ngjyrë vjollcë të premten në Tajlandë. 

Era Istrefi në ‘stilin’ Kim Kardashian, ekspozon vithet seksi para pasqyrës

Era Istrefi ka lënë të gjithë pa tekst me fotografinë e fundit. Era Istrefi ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi. Këngëtarja është fotografuar para pasqyrës, teksa në fokus kishte vënëLexo më shumë

E veshur si lopë, Luana Vjollca del e veshur në rrugë me… (Foto)

Ditën e sotme më një foto të publikuar në Instagramin e saj moderatorja Luana Vjollca ka shkaktuar shumë të qeshura. Në kartolinën e dimrit siç e quan moderatorja foton e publikuar ajo ka ndalur makinën në rrugën e kombit dheLexo më shumë

Dafina Zeqiri provokon në bikine nga pishina, çmend fansat (FOTO)

Nuk heziton që vet të shfaqet në fotografi e zhveshur por këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri nuk e pengon që në mënyrë të njëjtë të i shfaq edhe shoqet e saj. Ajo në profilin e saj në “Instagram”, ka postuarLexo më shumë

Enca vazhdon me imazhet provokative

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ka vazhduar me publikimin e imazheve provokative të saj. Në përpjekje për të tërhequr sa më shumë vëmendje, këngëtarja sërish ka treguar asetet e saj. Ajo ka zgjedhur një veshje gjysmë transparente që vë në pahLexo më shumë

Brenda festivalit të filmave për të rritur, aktoret provokojnë me kërcime të ndryshme

Në botë organizohen festivale për festa nga më të ndryshmet, por a kishit dëgjuar për festivalin e filmave për të rritur? Yjet e filmave porno, kanë treguar talentin e tyre me kërcime në tub dhe kanë pritur fansat për autografë.Lexo më shumë

Sot me forma perfekte, publikohet fotoja si dukej “Gangsterja shqiptare” para se t’i çmendte të gjithë

Trejsi Sejdini është padyshim një prej femrave të komentuara në shtypin rozë në Shqipëri. Ajo mori famë e bëri shumë fansa edhe kur përfaqësoi Shqipërinë në kompeticionin e bukurisë Miss Universe në Tajlandë. Fillimisht modelja u bë e famshme pasLexo më shumë

Seksbomba britanike tërbon të gjithë në plazh, provokon fort si kurrë më parë

Demi Rose provokon fort, sidomos kur shfaqet në plazh. Në setin e ri fotografik që ka realizuar në Meksikë, modelja bombastike britanike është fotografuar në breg të detit. 22-vjeçarja u shfaq në setin e ri e veshur me kostum tëLexo më shumë

Enca kopjon modelen seksi, këto foto të saj e lënë nën hije

Enca Haxhia ka ‘djegur’ rrjetin me disa foto të fundit ku shfaqet seksi por e paska kopjuar modelen zeshkane. Këngëtarja Enca Haxhia njihet për fotot e saj në të cilat shfaqet tejet joshëse, mirëpo po ta shihni modelen zeshkane doLexo më shumë

Bebe Rexha pothuajse tërësisht e zhveshur, ‘bombardon’ rrjetin (FOTO)

Bebe Rexha ka publikuar një fotografi provokuese në rrjete sociale. Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një imazh, në të cilin gjysmë e zhveshur shfaq linjat trupore, shkruan lajmi.net. Këngëtarja në pjesën e poshtme mbante veshur të brendshme, kurse sipërLexo më shumë

Kjo është juristja shqiptare që po i çmend të gjithë me format e saj

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram. Krahas profesionit krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, kuLexo më shumë

Emily Ratajkowski mëson shokun se si të bëjë foto me bikini (Foto)

Ka vite që është në elitën e modelingut dhe Emily Ratajkowski ka treguar se si bëhet një pozë me bikini për Instagram. Leksionet ajo ia ka dhënë yllit të Instagramit The Fat Jew dhe rezultatet janë epike. Modelja 27-vjeçare kaLexo më shumë

Mot me shi? Jo për modelen Rocky Barnes që po shijon plazhet e Meksikës

Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotografik. Kësaj radhe ajo ka zgjedhur një tjetër destinacion ekzotik. Modelja 33 vjeçare nga Los Anxhelesi ka ekspozuar format e saja perfekteLexo më shumë

Modelja australiane Jem Wolfie “pushton” Instagramin me… (Foto)

Modelja australiane Jem Wolfie ka treguar të pasmet në foton e saj më të re të postuar në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka 2,4 milionë ndjekës në Instagram, ka pozuar e ulur në karrige, duke nxjerrë në pah ndoshta “asetin”Lexo më shumë

Demi Rose na e bën dimrin verë, reklamon të pasmet bombastike

Evropa po përballet me të ftohtë të madh, por jo edhe Demi Rose. Bukuroshja 23-vjeçare britanike këto ditë po i shijon rrezet e diellit, në plazhet e bukura të Meksikës. Atje, ajo ka shfrytëzuar rastin edhe të realizojë një set të ri fotografishLexo më shumë

Modelja australiane lë Jennifer Lopez me gisht në gojë, i tregon kush i ka më të mëdha

Këngëtarja dhe aktorja, Jennifer Lopez është cilësuar si gruaja me të pasmet më joshëse në botë. Ajo ka disa vite, që e mban këtë stafetë dhe deri më tani nuk ka mundur ta konkurrojë asgjë tjetër. Por së fundmi modeljaLexo më shumë