TOP

Avantgardia Newspeak Magazine Theme Avantgardia Newspeak Magazine Theme Avantgardia Newspeak Magazine Theme

HOT

Avantgardia Newspeak Magazine Theme Avantgardia Newspeak Magazine Theme Avantgardia Newspeak Magazine Theme

OTHER NEWS

Rita Ora duket provokuese në veshje sportive, teksa ndan me fansat stërvitjen e saj të përditshme

ita Ora ka bërë maksimumin e saj për të qëndruar e mbyllur, teksa ndau së fundmi me fansat një video nga përpjekjet e saj të stërvitjes në shtëpi. Këngëtarja, 29 vjeçe, dukej mjaft atraktive teksa bënte stërvitje në oborr, duke…

Nga Mrekullia në qelinë 7, ‘Memo’ në sezonën e 5-të të La Casa de Papel

Aras Bulut Iyenmeli merr ofertë nga producentët e serialit të La Casa de Papel. Nga Içerde, duke vazhduar më pas tek Cukur e së fundmi edhe me performancën e tij në filmin “Mrekullia në Qelinë 7” duket se aktorin do…

Vanessa publikon video të Kobe Bryant, ku fliste për stërvitjet e vajzës Gianna

Ikona e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij, Gianna, vazhdojnë të përkujtohen dy muaj pas vdekjes së tyre tragjike. Kështu të paktën bëri edhe gruaja e tij, Vanessa Bryant e cila emocionoi ndjekësit e saj përmes një videoje në…

Vargjet e këngës së Dua Lipës bëhen hit, si një thirrje kundër koronavirusit

Vargjet e këngës së Dua Lipës, “Don’t Start Now” janë bërë hit nepër rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes se tyre Duket se producentët e Dua Lipës kanë bërë një parashikim kur kanë prodhuar këngën “Don’t Start Now” të këngëtares….