Lajme

Lajmi i fundit: Shumica e të infektuarave me COVID-19 janë familjar dhe ish koleg të ndjerin nga fshati Sazli!

IndeksKosova nga burimet brenda Qendres Infektive të Kosovës merr vesh se shumica e të infektuarve në Ferizaj janë familjar dhe koleg të punës të ndjerit nga fshati Sazlii cili ndërroj jetë ditë më par nga një atak në zemër dhe ishte i prekur edhe me virusin COVID-19.

I cili punonte në campin Bonsteel nuk ka vend për panik!

Related Articles

Back to top button