Showbiz

“Pa mu” është kënga e Fatlumes në kohë koronavirusi

Këngëtarja Fatlume Popovci pritet që të lansojë se shpejti këngën e saj të re

Këngëtarja këtë e ka paralajmëruar me anë të një postimi të saj në Instagram.

Kënga titullohet “Pa mu”  dhe asaj i është realizuar edhe videoklipi. Fatlumja nuk ka treguar se kur do ta lansojë atë, por që kënga pritet që të lansohet gjatë kësaj jave.

Related Articles

Back to top button