Lajme

Rama e Limaj e kryejnë takimin, s’flasin para mediave

Ka përfunduar takimi i kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe kreut të Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Pas takimit, as Limaj e as Rama nuk kanë folur para mediave.

Së bashku me ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozin dhe ministrin në detyrë të  Punëve të Jashtme Gent Cakaj do të drekojnë në një nga restorantet e kryeqytetit.

Rama gjatë ditës ka të planifikuar edhe disa takime me liderë të vendit./

Related Articles

Back to top button