Lajme

Thaçi thotë se është i gatshëm për dialog me Serbinë, përshëndet vendimet e Qeverisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një konferencë për medie tha se institucionet e vendit janë të gatshme për rifillimin e dialogut me Serbinë, raporton Ekonomia Online.

“Kosova është gati, do të punojmë të jemi sa më unik dhe të bashkuar. Vetëm bashkëveprimi dhe koordinimi garanton sukses të plotë”.

Related Articles

Back to top button