Lajme

Vdes një person 38 vjeçar në Klinikën Infektive nga coronavirusi

Një tjetër person ka ndërruar jetë nga coronavirusi. Bëhet fjalë për vëllaun e drejtorit të Institutit Epik, Demush Shasha.

Ai ka njoftuar përmesn një postimi në Facebook se vëllau i tij 38 vjeçar ka ndërruar.

“Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat”, ka shkruar Shasha në Facebook.

Çdo ditë e më shumë po shtohet numri i vdekejeve në vend pas shumë rasteve të të infektuarëve.

Related Articles

Back to top button