Showbiz

Xhensila shfaqet tërheqëse me model ndryshe të flokëve

Xhensila Myrtezaj arrin në qendër të vëmendjes së faqeve rozë sa herë që shpërndan imazhe në profilet e saja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme krahas këngëve të pëlqyera është e njohur edhe për dukjen tërheqëse.

Në disa postime më të reja, Xhensila është shfaqur ulur, e veshur me një fustan dhe me një model ndryshe të flokëve.

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

“Jeta ime, rregullat e mia, qëndrimi im”, është përshkrimi i këtyre fotografive të këngëtares që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.Lexo po ashtu:

Në bazë të lokacionit të përzgjedhur në Instagram, bëhet e ditur se fotografitë janë realizuar në Prishtinë. /Telegrafi/

Back to top button