Sport
  August 28, 2021

  Capello tregon arsyen e largimit të Ronaldos, thotë se humbi Serie A

  Cristiano Ronaldo i dha një goditje të rëndë Juventusit dje, duke u larguar nga klubi…
  Lajme
  August 1, 2021

  Kurti: Problemi kryesor në Ballkanin Perëndimor është mosballafaqimi i kreut të Serbisë me të kaluarën

  Kryeministri Albin Kurti ka komentuar takimin e tri shteteve fqinje për mini-schengenin, që tashmë po…
  Sport
  August 1, 2021

  Kulusevski: Po mësoj shumë nga Allegri, çdo ditë mësoj diçka të re

  Mesfushori i Juventusit, Dejan Kulusevski po punon për ta sjellë Scudetton përsëri në Torino dhe…
  Lajme
  August 1, 2021

  Vazhdon përballja me zjarret në Shqipëri, situatë më e rëndë në Karaburun

  Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Niko Peleshi ka njoftuar se mbrëmë gjatë natës dhe në…
  Showbiz
  August 1, 2021

  Boris dhe Carrie Johnson presin fëmijën e dytë së bashku dhe të shtatin për kryeministrin

  Gruaja e kryeministrit britanik Boris Johnson, Carrie, ka njoftuar se është shtatzënë dhe pret fëmijën…
  Sport
  August 1, 2021

  Mkhitaryan sqaron përleshjen me Pepen: Deshi të më lëndojë qëllimisht

  Henrikh Mkhitaryan ka qenë protagonist në ndeshjen miqësore mes Portos dhe Romës e zhvilluar ditë…
  Ekonomi
  August 1, 2021

  Mbesin pa ujë tri fshatra të Gjakovë

  Lagjja Demjan, Shehu dhe Gërqina e Poshtme në Gjakovë kanë mbetur pa ujë të pijes.…
  Ekonomi
  August 1, 2021

  Kosova shënon rritje të eksportit të bimëve aromatike dhe mjekësore

  Me ngjyra të ndritshme vjollcë dhe të kaltër, lulet e cianit që ndryshe njihen si…
  Teknologji
  August 1, 2021

  Elon Musk i kërkoi Tim Cook ta bënte CEO të Apple, pretendon libri i ri

  Sikur Elon Musk të mos drejtonte mjaft kompani, ai dikur mund të ishte në postin…
  Teknologji
  August 1, 2021

  Nëse jeni në këtë grup, Google ka një porosi – ose telefoni juaj do të jetë i padobishëm

  Kompania Mountain View së shpejti do të ndalë përkrahjen për pajisjet që gjatë një dekade…
   Sport
   August 28, 2021

   Capello tregon arsyen e largimit të Ronaldos, thotë se humbi Serie A

   Cristiano Ronaldo i dha një goditje të rëndë Juventusit dje, duke u larguar nga klubi dhe firmosur me Manchester United,…
   Lajme
   August 1, 2021

   Kurti: Problemi kryesor në Ballkanin Perëndimor është mosballafaqimi i kreut të Serbisë me të kaluarën

   Kryeministri Albin Kurti ka komentuar takimin e tri shteteve fqinje për mini-schengenin, që tashmë po quhet “Ballkani i Hapur”. Kurti…
   Sport
   August 1, 2021

   Kulusevski: Po mësoj shumë nga Allegri, çdo ditë mësoj diçka të re

   Mesfushori i Juventusit, Dejan Kulusevski po punon për ta sjellë Scudetton përsëri në Torino dhe tha se po mëson diçka…
   Lajme
   August 1, 2021

   Vazhdon përballja me zjarret në Shqipëri, situatë më e rëndë në Karaburun

   Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Niko Peleshi ka njoftuar se mbrëmë gjatë natës dhe në orët e sotme të mëngjesit,…
   Back to top button