Showbiz

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Adriana Lima shpërndau një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku ka pozuar krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës.

“Kur takohen dy hënat!”, është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për këtë fotografi.

Imazhi tërhoqi vëmendje të madhe te ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, të cilët e komplimentuan me komente.

(Foto: Instagram/adrianalima)

Braziliania e famshme kohë më parë kishte pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme dhe duket se do ta vazhdojnë trendin e publikimit të fotografive pa rroba.

Derisa në njërën anë mund të konsiderohen si imazhe provokuese nga 40-vjeçarja, në anën tjetër, i me pozat e tilla i gëzon fansat e saj. /indeksKosova/

Back to top button