Showbiz

Dua Lipa dhe familja e saj vizitojnë Kalanë e Krujës

Artistja shqiptare Dua Lipa është duke vazhduar të qëndrojë në Shqipëri.

Ajo sot (e shtunë) ka vizituar bashkë me familjen e saj Kalanë e Krujës, më konkretisht Muzeun Historik dhe Etnografik.

Ka qenë faqja zyrtare e muzeut ajo e cila në një fotografi të publikuar në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se familja Lipa ishin atje për vizitë sot.

“Kënaqësi që patëm si vizitore në Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu, Dua Lipa-n dhe familjen e saj”, kanë shkruar në Facebook faqja e Kalasë së Krujës.

Back to top button